Wydarzenia


<--powrót do "Wydarzeń"

Koncert wielkanocny

23 kwietnia 2017 r

w pierwszą niedzielę po Wielkancy odbył się w naszym kościele kolejny, już III Koncert Wielkanocny. Wykonawcami koncertu byli uczniowie Społecznego Ogniska Muzycznego im. J. Drozda w Wiśle. Dzięki bardzo dobrej współpracy pomiędzy dyrekcją i parafią, uczniowie po raz trzeci zaprezentowali się w Istebnej.

Repertuar wykonywanych utworów był bardzo bogaty. Znalazły się w nim pieśni religijne wykonywane przez solistki i zespół, a także utwory instrumentalne grane na fletach, kaybordzie, organach.

Licznie przybyli słuchacze mieli więc możliwość przeżycia pięknej duchowej i muzycznej strawy, która pozostanie w pamięci na długo. Wyrazem zadowolenia niechaj będą długie oklaski, które wyraziły wdzięczność nauczycielom i uczniom, ale przede wszystkim wielbiły Pana Boga za dar naszych muzyki i pięknych przeżyć.

Po koncercie, dla wszystkich obecnych, przewidziany był poczęstunek w salce parafialnej.

Na ręce Pani Dyrektor Igi Jagiełło – Baranowskiej składamy serdeczne podziękowania za Jubileuszowy Koncert.


Zobacz zdjęcia:
Koncert Wielkanocny Koncert Wielkanocny Koncert Wielkanocny Koncert Wielkanocny Koncert Wielkanocny Koncert Wielkanocny Koncert Wielkanocny Koncert Wielkanocny Koncert Wielkanocny Koncert Wielkanocny Koncert Wielkanocny Koncert Wielkanocny Koncert Wielkanocny Koncert Wielkanocny Koncert Wielkanocny Koncert Wielkanocny Koncert Wielkanocny Koncert Wielkanocny Koncert Wielkanocny

<--powrót do "Wydarzeń"

Zobacz

  • Kościół Luterański w Polsce
  • Gmina Istebna
  • Partnerska parafia z Heerde

Subskrybuj nasz kanał
z kazaniami na YouTube

Parafia EA Istebna
Parafia EA Istebna