Ogłoszenia parafialne 31.03.2024 r.

31.03.2024 – Wielkanoc

Chrystus Pan mówi: Byłem umarły, lecz oto żyję na wieki wieków i mam klucze śmierci i piekła. Obj 1,18

  1. Jutro drugim dniu świąt Zmartwychwstania Pańskiego 1 kwietnia nasze nabożeństwo także o godz. 1000, przeżywać je będziemy jako rodzinne.
  2. W czwartek 4 kwietnia zapraszam na spotkanie biblijne na godzinę 1700. Omawiać będziemy 41 rozdział z księgi Hioba.
  3. W sobotę 6 kwietnia nasze nauki konfirmacyjne o 1430, a o 1600 spotkanie młodzieżowe. Serdecznie zapraszam.
  4. W niedzielę 7 kwietnia nasze nabożeństwo o godz. 900 połączone ze Spowiedzią i Komunią Św.
  5. Serdecznie zapraszamy na Zjazd Młodych Dorosłych 20+, który odbędzie się w dniach 26-28 kwietnia 2024 w Wiśle Jaworniku. W planach integracja, czas ze Słowem Bożym, dla chętnych wspólne wyjście w góry, robienie oscypków i jeszcze więcej atrakcji. Istnieją trzy warianty uczestnictwa, których koszt wynosi od 100 do 300 złotych. Więcej informacji na profilu facebookowym „Młodzi dorośli”, Instagramie oraz stronie internetowej Diecezji Cieszyńskiej.
  6. W dniu 13 kwietnia w krakowskiej Tauron Arenie odbędzie się ewangelizacja „Bóg cię kocha” prowadzona przez Franklina Grahama. Podczas ewangelizacji wystąpią znani chrześcijańscy muzycy: Michael W. Smith oraz Taya. Początek ewangelizacji o godz. 1800. Mamy zorganizowany wspólny transport z Głębcami, za który nie trzeba płacić. Zapraszam do zapisów, liczba miejsc ograniczona.
  7. Można zaopatrzyć się w najnowszy numer Luteranina w cenie 20 zł.
  8. W poniedziałek wielkanocny w Centrum Malinka odbędzie się Koncert Wielkanocny w wykonaniu Orkiestry Smyczkowej  SCEAV z Czech pod dyr. Josefa Tomali, a Słowem podzieli się ks. Tymoteusz Bujok. Wstęp wolny, z mile widzianymi ofiarami na pokrycie kosztów. Zaprasza Diecezjalna Komisja Ewangelizacyjno-Misyjna. Początek koncertu o godz. 1600.
  9. W czasie śpiewania pieśni po kazaniu proszę o złożenie wokół ołtarza ofiary na cele parafialne, za które już teraz serdecznie dziękuję, a na barierkach można pozostawić skarbonki diakonijne.
  10. Przypominam o notkach biograficznych pochowanych bliskich na cmentarzu w Koniakowie w związku z planowaną publikacją na 100 lecie ewangelickiego cmentarza. Termin składania notek do końca kwietnia. Po tym terminie w zależności od ilości dostarczonych materiałów zdecydujemy o podjęciu lub zaniechaniu dalszych prac na publikacją.