Ogłoszenia parafialne 24.03.2024 r.

24.03.2024 – 6 niedziela pasyjna – Palmowa

Musi być wywyższony Syn Człowieczy, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny. J 3, 1b-15

  1. Jeszcze dziś po nabożeństwie spotkanie w sali parafialnej, na które zapraszam zwłaszcza naszych seniorów.
  2. We Wielki Czwartek 28 marca nasze rekolekcje dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych od godziny 1000 do naszego nabożeństwa o godzinie 1700. Bardzo proszę mamy naszych parafialnych pociech o pomoc w kuchni podczas rekolekcji.
  3. We Wielki Piątek 29 marca nasze nabożeństwa o godz. 900 i 1700 oba ze spowiedzią i Komunia Św.
  4. Bezsenna noc tym razem rozpocznie się w Drogomyślu o godz. 1800. Jak zawsze w Wielką Sobotę. Chętnych do wyjazdu proszę o informację. Zbiórka przy naszej parafii o 1700.
  5. We Wielkanoc 31 marca nasze nabożeństwo o godz. 1000. Tradycyjnie podczas tego nabożeństwa prosić będziemy o ofiarę na cele parafialne składaną wokół ołtarza. Proszę o dostarczenie na wielkanocne nabożeństwo skarbonek diakonijnych.
  6. W drugim dniu świąt Zmartwychwstania Pańskiego 1 kwietnia nasze nabożeństwo także o godz. 1000, przezywać je będziemy jako rodzinne.
  7. Serdecznie zapraszamy na Zjazd Młodych Dorosłych 20+, który odbędzie się w dniach 26-28 kwietnia 2024 w Wiśle Jaworniku. W planach integracja, czas ze Słowem Bożym, dla chętnych wspólne wyjście w góry, robienie oscypków i jeszcze więcej atrakcji. Istnieją trzy warianty uczestnictwa, których koszt wynosi od 100 do 300 złotych. Więcej informacji na profilu facebookowym „Młodzi dorośli”, Instagramie oraz stronie internetowej Diecezji Cieszyńskiej.
  8. W dniu 13 kwietnia w krakowskiej Tauron Arenie odbędzie się ewangelizacja „Bóg cię kocha” prowadzona przez Franklina Grahama. Podczas ewangelizacji wystąpią znani chrześcijańscy muzycy: Michael W. Smith oraz Taya. Początek ewangelizacji o godz. 1800. Mamy zorganizowany wspólny transport z Głębcami, za który nie trzeba płacić. Zapraszam do zapisów, liczba miejsc ograniczona.
  9. Można zaopatrzyć się w najnowszy numer Luteranina w cenie 20 zł.