Żywa Biblioteka
"Droga sceptyka do Boga"
Joe Musser
Droga sceptyka do Boga

Opis książki:

Książka ta jest opisem życia zwykłego człowieka obdarzonego nadzwyczajną mocą z powodu swego oddania się Jezusowi Chrystusowi.

Owo oddanie pomaga wyjaśnić, dlaczego Josh McDowell przemawiał do ponad sześciu milionów studentów i pracowników naukowych; odbył trzy tysiące sto lotów samolotowych do 49 stanów i 58 obcych krajów; przeprowadził 14 235 wykładów na 585 uniwersytetach; zjadł w drodze 13 140 posiłków; spał w l 375 różnych motelach.

Ojciec Niebieski wykonuje piękne wyroby garncarskie z bardzo zwyczajnej gliny. Joe Musser wierzy, że historia Josha zachęci cię do zaufania Bogu w kwestii wykorzystania cię w jakiś specjalny sposób, abyś wpłynął na życie innych. Może ta książka pomoże ci w tym, by twoje oddanie stało się całkowite.

Gdy będziesz czytał tę historię, zgodzisz się, że prawda jest rzeczywiście dziwniejsza niż fikcja. Ponieważ historia ta jest niezwykła, chcieliśmy, abyś czytał ją napisaną piórem mistrzowskiego rzemieślnika i "kowala" słowa. Wierzymy, iż zgodzisz się, że współautor "Joni" - Joe Musser, dobrze uchwycił i oddał "ekscytację tym, co niespodziewane", które cechuje życie Josha McDowella.źródło opisu: http://ksiazki.chrzescijanin.pl/details.php?image_id=144
źródło okładki: http://ksiazki.chrzescijanin.pl/details.php?image_id=144